image

Obdarowywanie jest potężnym narzędziem BUDOWANIA RELACJI.

Darowanie komuś czegoś, co przyniesie mu radość, wartość, a przede wszystkim, co Go mile zaskoczy niebanalnością, jakością oraz szczegółami, sprawia, że zostajemy zapamiętani, jako Ci, którzy się postarali… a to w obecnym świecie ogromna przewaga.

 

Jestem zwolenniczką prezentów praktycznych i takich, które Adresatowi wniosą w Życie promień radości oraz realną korzyść.

Okazji oraz Adresatów do darowania jest mnóstwo – od Dni Mamy, Taty, Dziadków, Dziecka, Nauczyciela, przez urodziny wszelko-pokoleniowe, uczczenie narodzin dziecka, parapetówka, prezenty firmowe, wdzięcznościowe, świąteczne, wizyty Znajomych i u Znajomych oraz całe mnóstwo innych okazji…

 

Skomponowanie podarunku, który w dobie niskiej jakości, masowo nas zalewających produktów, dedykowanego określonej Osobie lub okazji, wymaga wiedzy, przemyślenia, wyczucia, poczucia estetyki i zasobów wysokojakościowych produktów. Mogę śmiało powiedzieć, że dysponujemy tym wszystkim, co potwierdzają wracający do nas zadowoleni Klienci.

 

Jest jeszcze jeden atut naszej oferty (nazywam ją EkoPodarunkowej) – oszczędzasz myśli i czas, a to zasób najcenniejszy w obecnych okolicznościach.

Wystarczy zlecenie realizacji z podaniem kilku strategicznych informacji, a obdarowany Adresat będzie albo szczęśliwy, albo zachwycony, albo co najmniej mocno zadowolony po otwarciu swojego EkoPodarunku.

 

 

Przykładowe prezenty zamieściliśmy w galerii, dla różnorodności, staramy się wprowadzać nowe, bardziej atrakcyjne i wartościowe produkty, aby pączkować Radość J.

 

Elastycznie, indywidualnie (z przyjemnością dokładamy do naszych propozycji Wasze indywidualne elementy paczki, liściki (miłosne również J), dedykacje), estetycznie, szczegółowo, po prostu pięknie, a to wszystko z Natury i w duchu ekologii.

Do tego komponowanie tak wartościowych prezentów sprawia nam ogromną radość, a to oznacza, że są one pełne dobrej energii, którą z przyjemnością niesiemy w Świat.

 

EkoPodarunki możemy wysyłać w Świat, dostarczać na terenie Krakowa oraz przygotowywać do odbioru bezpośrednio w Różowym Lesie.

 

Większe ilości zamówień realizujemy z wyprzedzeniem (w zależności od skali – od tygodnia do miesiąca).

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu drogą mailową, poprzez media społecznościowe lub telefonicznie:

 

kontakt@rozowylas.com – w temacie EkoPodarunek

Instagram

FB

Telefon: 570 080 049

Udostępnij ten post